/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Факультети / Факультет менеджменту / Кафедри / Кафедра менеджменту організацій і логістики

Кафедра менеджменту організацій і логістики

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту організацій та логістики:

Завідувач кафедри – професор Бухаріна Людмила Михайлівна, доктор економічних наук, доцент

1. Волков Володимир Петрович – професор кафедри, доктор технічних наук, професор.

2. Гуржій Наталя Миколаївна – професор кафедри, доктор економічних наук, доцент.

3. Горошкова Лідія Анатоліївна – доцент кафедри, доктор економічних наук, доцент.

4. Богданов Сергій Миколайович – доцент кафедри, кандидат економічних наук, доцент.

5. Бєлоусова Олена Станіславівна – доцент кафедри, кандидат наук з державного управління, доцент.

6. Сучков Артем Вадимович – доцент кафедри, кандидат економічних наук.

7. Шишкін Віктор Олександрович – доцент кафедри, кандидат економічних наук, доцент.

8. Онищенко Оксана Анатоліївна – доцент кафедри, кандидат наук з державного управління, доцент.

25.03.2016 12:06