Запорізький національний університет

Офіційний сайт Нова версія
/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Факультети / Економічний факультет / Кафедри / Кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії  

Кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії

Бабміндра Дмитро Іванович

доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Основні етапи трудової, наукової та викладацької діяльності.

Бабміндра Дмитро Іванович народився в с. Олександрівці Вознесенівського району миколаївської області. В 1971 році закінчив Одеський державний екологічний університет (гідрометінститут). Трудову діяльність розпочав інженером Запорізького облводгоспу. Служив строкову службу в Радянській Армії.

З 1973 по 1992 роки працював в Запорізькій інституті землеустрою, пройшов шлях від старшого інженера до директора інституту. В 1995 році стажувався в Королівському інституті (Англія). В 1996 році навчався в університеті штату Айдахо (США). В 1997 році пройшов стажування в центрі реєстрації нерухомого майна (Англія). Доктор економічних наук, професор академік УЕАН.

З травня 1992 року по листопад 2010 – очолював Запорізьке обласне, а потім головне управління земельних ресурсів.

Автор більше 100 наукових публікацій і 8 наукових монографій. Співавтор розробки і введення в Запорізькій області регіональної програми використання і охорони земельних ресурсів, земельно-агротехнічних паспортів для нових агроформування ринкового типу.

За високі досягнення в проведенні земельної реформи в Запорізькій області Бабміндра Д.І. нагороджений нагрудним знаком Держкомзему України «Почесний землевпорядник Україні», в 2000 році – Грамотою Держкомзему України, в 2002 року – Почесною грамотою Кабінета Міністрів України, в 2004 році – подяка Держкомзему України.

З 2011 року завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економічної теорії Запорізького національного університету.

Монографії:
  • Экономико-екологические проблемы реструктуризации землепользования. Издательсько – полиграфический отдел Института землеустройства УААН 2001г.
  • Организационно – экономические основы построения и охраны земель фермерских хозяйств.
  • Земельні ресурси України та їх використання. Київ – 2003р. «Урожай»
  • Еколого-економічні засади реформування землекористування в ринкових умовах. Київ «Урожай» - 2006р.
  • Розвиток Земельних відносин та ринку земель на українських землях від ІХ ст.. ХХІ ст.. Київ «Урожай» 2007р.
  • Класифікація сільськогосподарських земель як наукова передумова їх екологобезпечного використання. Київ «Урожай» 2009р.
  • Формування екологобезпечного землекористування в умовах водної та вітрової ерозії. Київ «Урожай» 2010р.

Область наукових інтересів.

Економіка природокористування і охорона навколишнього середовища. Модернізація економіки шляхом розвитку виробничої та соціальної інфраструктури. Світові проблеми диверсифікації джерел генерації та постачання енергетичних ресурсів. Диверсифікація інноваційного розвитку агропромислового комплексу. Міжнародна інтеграція та розвиток туризму (історико-культурного, рекреаційного, оздоровчого, природоохоронного, сільського та індустріального). Участь у законодавчій діяльності (Земельний кодекс, Закон про землеустрій, Закон про державний земельний кадастр).

Був керівником проекту «Комплексна програма захисту земель від водної та вітрової ерозії в Запорізькій області» до 2010року.

Брав участь в міжнародних конференціях США, Англії, Австрії , Чехії, Угорщини.

Дійсний член Української екологічної академії наук України.

Член спеціалізованої вченої ради Запорізького національного університету. Нагороджений Почесною грамотою, подякою Кабінету Міністрів Держкомзему України.

Колобердянко Іван Іванович

доцент кафедри міжнародної економіки та економічної теорії

Народився 19 травня 1949 р. в селі Новорозівка, Оріхівського р-ну, Запорізької області. В 1966 році закінчив Яснополянську СШ Оріхівського р-ну із золотою медаллю. Розпочав трудову діяльність столяром в Запорізькому спеціалізованому ремонтно–будівельному монтажному управлінні №7 тресту «Дніпрометалургремонт». З 1967 року поєднував працю на виробництві із навчанням Запорізькому державному педагогічному інституті на заочному відділенні фізико-математичного факультету за спеціальністю « математика ». В 1968 році продовжив навчання на другому курсі денного відділення ЗДПІ за цією спеціальністю.

Свою педагогічну діяльність Колобердянко І.І. розпочав у 1971 році у Запорізькому державному педагогічному інституті, після закінчення якого він був рекомендований на посаду асистента кафедри політичної економії як один із найкращих випускників: Ленінський стипендіат; переможець Всесоюзного конкурсу студентських наукових робіт із суспільних наук; заступник секретаря комітету комсомолу інституту; брав активну участь у громадському житті інституту, в якості командира студентського будівельного загону виїздив на будівництво в Казахстан.

Після проходження служби в армії (1971р.–1972р.) продовжував працювати у Запорізькому педагогічному інституті асистентом кафедри політичної економії.

У 1977 році вступив до аспірантури Київського торгівельно-економічного інституту на денне відділення за спеціальністю « політична економія » (08.00.01.). Закінчивши аспірантуру та успішно захистивши кандидатську дисертацію у 1980 р. повернувся до Запорізького педагогічного інституту, який у 1985 році був реорганізований у Запорізький державний університет, а згодом – у Запорізький національний університет.

Розпочавши свою педагогічну діяльність асистентом, він працював у різні часи старшим викладачем, доцентом, завідувачем кафедри економічної теорії, деканом економічного факультету.

Колобердянко І.І. безпосередньо брав активну участь у становленні і розвитку Запорізького національного університету. З 1986 року по 1991 рік працював завідувачем підготовчого відділення вузу. У січні 1991 року він очолив економіко-правовий факультет, який у вересні цього ж року був реорганізований шляхом поділу на юридичний та економічний факультети. Починаючи з цього часу і до сьогодення доля Колобердянко І.І. нероздільно пов’язана із економічним факультетом. Будучи його першим деканом, він доклав багато зусиль щодо формування організаційної структури економічного факультету та поліпшення подальшої його роботи. Перебуваючи на цій посаді із 1991 р. по 1997 р., а із 1997 р. по 2005 р. як завідувач кафедри економічної теорії він приділяв велику увагу залученню до роботи на факультеті висококваліфікованих викладачів, створенню в колективі сприятливого соціально-психологічного клімату, формуванню атмосфери наукового пошуку і плідної педагогічної роботі. З листопаду 2010 р. по листопад 2011 р. Колобердянко І.І. виконував обов’язки завідувача кафедри економічної теорії і під-приємництва. З відкриттям на факультеті у 2008 р. спеціальності « Міжнародна економіка » він разом з викладачами кафедри працює над підготовкою фахівців за цим напрямом, розробляючи та вдосконалюючи нові курси навчальних дисциплін.

Протягом усієї викладацької роботи в університеті зарекомендував себе як високопрофесійний спеціаліст, одним із перших серед викладачів кафедри розпочав читати такі фундаментальні дисципліни як « Мікроекономіка », « Макроекономіка », « Державне регулювання економіки » та інші. Він постійно вдосконалює педагогічну майстерність, читає лекції і проводить практичні заняття на високому теоретичному і методичному рівні, широко впроваджує інноваційні методи навчання із використанням сучасних комп’ютерних , інформаційних та комунікативних технологій.

Колобердянко І.І. працює над виконанням завдань по реалізації концептуальних засад реформування економічної освіти в контексті Болонського процесу . Очолюючи з 2006 року науково-методичну раду економічного факультету, він спрямовує її роботу на подальше підвищення викладачами кафедр якісного рівня навчального процесу, створення ними електронних навчально-дидактичних комплексів дисциплін, інтерактивних посібників. Маючи за плечима чималий досвід з навчально-методичної роботи та володіючи навичками педагогічної майстерності, він щиро ділиться ними з молодими викладачами. Співпрацюючи зі студентами, сприяє виробленню у них навичок здійснення ефективної самостійної навчальної та наукової роботи, фор-муванню креативного економічного мислення.

Колобердняко І.І. займається науковою роботою. В коло його наукових інтересів входять проблеми ринкової трансформації економіки України, економічної ролі держави за умов глобалізації, формування економіки знань. Наразі безпосередньо досліджує тему « Економічна роль держави за умов глобалізації суспільного розвитку », бере активну участь у міжрегіональних науково-практичних конференціях. Він є автором понад 120-ти наукових та науково-методичних праць. Широко залучає до наукового пошуку студентів університету.

Колобердянко І.І. бере активну участь у громадському житті Запорізького національного університету. Проводить виховну роботу серед студентів, спрямовану на формування у них національної самосвідомості, почуття безпосередньої причетності до розбудови національної економіки та особистої відповідальності за майбутнє України.

Користується заслуженою повагою і авторитетом серед викладачів і студентів університету. За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розбудову та розвиток Запорізького національного університету, в якому він працює вже більше сорока років, та економічного факультету, першим деканом якого він був, неодноразово заохочувався подяками та грамотами ректора ЗНУ та Запорізької міської ради. У 2009 році його нагороджено орденом «За заслуги перед За-порізьким краєм » ІІ – го ступеня.

Колобердянко І.І. сповнений сил і енергії, з оптимізмом дивиться у майбутнє економічного факультету і бачить його у сузір’ї побратимів провідних вишів України.

Вишняков Володимир Михайлович

Вишняко Володимир Михайлович, професор кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Народився 23 лютого 1959 року в м. Запоріжжя.

В 1992 році закінчив Російський університет дружби народів за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

В 1993 р. був запрошений на роботу в Запорізьку обласну державну адміністрацію в Управління зовнішньоекономічних зв’язків на посаду юрисконсульт. В тому ж році розпочав свою педагогічну діяльність за сумісництвом на кафедрі міжнародної економіки ГУ «ЗІДМУ».

В 2000 році був запрошений на постійну роботу в Класичний приватний університет. В 2003 р. отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «міжнародна економіка», а у 2007 році отримав диплом магістра зі спеціальності «управління навчальними закладами». В 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Розвиток механізму іноземного інвестування в АПК». В 2005 році було присвоєно вчене звання доцента кафедри міжнародної економіки. З 2008 р. по 2011 рік працював на посаді професора кафедри міжнародної економіки Класичного приватного університету. З вересня 2011 р. розпочав працювати в Запорізькому національному університеті на посаді професора кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Вишняков В.М. має біля 41 наукових праць у тому числі особисту монографію на тему «Стратегии развития международных экономических интеграционных процесов Украины».

Коло наукових інтересів — міжнародна економіка, світові інтеграційні процеси, інвестиційна діяльність, зовнішня торгівля.

Дугієнко Наталя Олександрівна

Кандидат економічних наук, доцент

Народилася 24 серпня 1975 року в с. Приморське Василівського району Запорізької області. В 1998 році закінчила Запорізький державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіста. В тому ж році розпочала свою трудову діяльність на посаді асистента кафедри економічної теорії Запорізького державного університету.

В 2000–2004 рр. навчалась в аспірантурі Київського національного університету імені Вадима Гетьмана (кафедра політичної економії обліково—економічних факультетів). Впродовж вказаного періоду продовжувала свій трудовий шлях на посаді викладача кафедри економічної теорії.

В 2004-2011 рр. Наталя Олександрівна працювала старшим викладачем кафедри економічної теорії і підприємництва. Завдяки своїй цілеспрямованості, працездатності та наполегливості у 2007 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Амортизаційна політика та основні напрямки підвищення її ефективності в Україні» та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «економічна теорія та історія економічної думки». З квітня 2011 року Дугієнко Н.О. працює на посаді доцента кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.В 2012 році було присвоєно вчене звання доцента кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Педагогічна майстерність Дугієнко Н.О. відповідає вимогам вищої школи, лекційні та практичні заняття проводяться на високому методичному і науковому рівні з використанням різноманітних прийомів активізації навчального процесу. У теперішній час викладає такі навчальні дисципліни: економічна теорія, міжнародна економічна діяльність України, зовнішньоекономічна діяльність, управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства. Приймає участь у роботі багатьох міжвузівських та міжнародних науково—практичних конференціях. Коло наукових інтересів — конкурентоспроможність економіки, інвестиційна діяльність, інновації, амортизаційна політика.Всього опубліковано більше 70 наукових і навчально–методичних робіт.

Дугієнко Н.О. до роботи ставиться сумлінно, ініціативна, доручені завдання виконує акуратно у встановлений термін, користується довірою аудиторії. В якості суспільного навантаження виконує обов’язки куратора групи студентів,члена науково-методичної ради, командира групи оповіщення та зв’язку економічного факультету.

Осаул Аліна Олександрівна

Старший викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії

Народилася 30 січня 1976 р. у м. Запоріжжя у сім`ї службовців. Навчалася у школі—гімназії № 71 із поглибленим вивченням англійської мови, що дало поштовх до подальшого вдосконалення знань іноземної мови, бажання використовувати її як у повсякденному житті, так і професійно. У вересні 1998 р. вступила до лав Запорізького державного університету, де навчалася на факультеті менеджменту. Брала активну участь у суспільному та науковому житті факультету, мала наукові публікації. Проходила мовну та виробничу практику у інформаційній агенції м. Москва (РФ) та АБ «Металург (Україна)». Протягом навчання в університеті сформувалися наукові інтереси, які були втілені при написанні дипломної роботи на тему «Загальні тенденції розвитку світового ринку послуг. Використання світового досвіду у формуванні українського ринку інформаційних послуг». Отримала диплом з відзнакою за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства, перекладач з англійської мови за фахом.

Трудову діяльність розпочала одразу після закінчення університету на кафедрі економічної теорії Запорізького державного університету у вересні 1998 р. Коло професійних інтересів — розвиток нематеріальних форм капіталу, неринковий сектор економіки, міжнародна торговельна політика.

У листопаді 2004 р. вступила до аспірантури Дніпропетровського національного університету за спеціальністю економічна теорія та історія економічної думки. Головною метою такого кроку були міркування подальшої роботи над науковими вподобаннями, втілення їх у дисертаційному дослідженні, сильне бажання продовжувати трудову діяльність саме у сфері вищої освіти. У серпні 2010 р. завершила навчання, отримані результати роботи були рекомендовані кафедрою економічної теорії ДНУ ім. О. Гончара до захисту.

Небажання зупинятися на досягнутому, знаходить відображення у постійному професійному зростанні викладача. Значний поштовх до пошуків власних методик викладання курсів спеціальності міжнародна економіка дали навчання у літній школі організованій американською агенцією з розвитку USAID. Розуміння не лише вимогливого ставлення до студентів, але й необхідності обміну з ними знаннями, ініціювання їх до самостійної роботи дали також курси педагогічної майстерності організовані у Запорізькому національному університеті.

Аліна Олександрівна бере активну участь у роботі наукової проблемної групи організованої при кафедрі міжнародної економіки та економічної теорії. Разом із Вишняковим Володимиром Михайловичем проводить наукові семінари із активними учасниками наукової групи, що навчаються за спеціальністю міжнародна економіка. Бере участь в організації круглих столів кафедри.

Аліна Олександрівна є заступником декана економічного факультету з міжнародної діяльності. Вперше розпочала викладання курсу «Міжнародна економіка» для студентів спеціальності міжнародна економіка англійською мовою.

Аліна Олександрівна наполегливо ставиться до своїх професійних обов`язків, користується довірою аудиторії, прагне постійного особистого та професійного самовдосконалення.

Переверзєва Анна Василівна

Старший викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Народилася 24 лютого 1985 року в м. Запоріжжі.

У 2002 році стала студенткою економічного факультету Запорізького національного університету спеціальності «Економічна кібернетика». Приймала активну участь у науковому житті університету і у 2007 році посіла перше місце у конкурсі наукових робіт. В 2007 році закінчила економічний факультет та отримала звання магістра економіки.

Свою трудову діяльність розпочала в 2007 році на посаді асистента кафедри економічної теорії і підприємництва.

Бажання поглиблювати свої знання сприяло вступу до аспірантури Запорізького національного університету у листопаді 2007 року. У 2008 році закінчила курси інтенсивного вивчення іноземних мов при Запорізькому національному університеті (напрям англійська мова). Завдяки своїй цілеспрямованості, працездатності та наполегливості у 2009 році вступила на відділення «Французська мова у спеціальних цілях».

У 2010 році закінчила аспірантуру і продовжила свій трудовий шлях на посаді асистента кафедри економічної теорії і підприємництва Запорізького національного університету.

У 2012 році захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.00.01 "Економічна теорія та історія економічної думки" і отримала звання кандидата економічних наук. З 2013 р. працює старшим викладачем кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Анна Василівна володіє тим складом розуму та душі, який дозволяє мудро підійти до вирішення питань студентів, згуртувати їх, враховуючи власний невеликий досвід та знання, намагається допомогти кожному, самовіддано, за що, безперечно, користується повагою серед студентів та колег.

Венгерська Наталя Сергіївна

Старший викладач міжнародної економіки та економічної теорії

Народилася 22 серпня 1986 року в смт. Комишуваха, Оріхівського району Запорізької області. У 2003 році стала студенткою економічного факультету Запорізького національного університету спеціальності «Облік і аудит». В 2008 році закінчила економічний факультет та отримала звання магістра економіки.

Свою трудову діяльність розпочала в 2008 році на посаді асистента кафедри економічної теорії і підприємництва. У листопаді 2008 року вступила до аспірантури Запорізького національного університету, спеціальність «Економіка та управління підприємствами». У 2009 році вступила до Французького лінгвістичного центру ЗНУ на відділення «Французька мова у спеціальних цілях». У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Регулювання розвитку сфери послуг регіонів України» та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «розвиток продуктивних сил та регіональна економіка». З 2013 року Наталя Сергіївна працює старшим викладачем кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Венгерська Н.С. наполегливо ставиться до своїх професійних обов`язків, користується довірою аудиторії, прагне постійного особистого та професійного самовдосконалення. Педагогічна майстерність відповідає вимогам вищої школи, лекційні та практичні заняття проводяться на високому методичному і науковому рівні з використанням різноманітних прийомів активізації навчального процесу. У теперішній час викладає такі навчальні дисципліни: макроекономіка, економіка зарубіжних країн, монетрана та фіскальна політика країн світу, міжнародний бізнес, міжнародні компанії в умовах глобалізації, міжнародна торгівля, функціонування багатоторгівельної системи світової організації торгівлі. В педагогічній роботі Венгерська Н.С. брала безпосередню активну участь у розробці і розвитку нових курсів для напряму підготовки «Міжнародна економіка».

В якості суспільного навантаження виконує обов’язки куратора групи студентів напряму підготовки «Міжнародна економіка».

Приймає участь у роботі багатьох міжвузівських та міжнародних науково-практичних конференціях. Коло наукових інтересів — сфера послуг, експортний потенціал агропромислового комплексу, міжнародна торгівля сільськогосподарською сировиною та продовольством, розвиток сільських територій.

Автор 15 наукових статей, з яких дві статті в колективних монографіях, 18 опублікованих тез доповідей, більшість з яких присвячена тематиці розвитку сфери послуг в Україні та її регіонах. Брала участь у 20 міжнародних та всеукраїнських науково—практичних конференціях.

Має наступні відзнаки:

Диплом першого ступеню Республіканського вищого навчального закладу «Кримський гуманітарний університет» за найкращу доповідь та активну участь у роботі в секції II Міжнародної науково–практичної конференції студентів та молодих науковців «Економіка. Менеджмент і маркетинг невиробничої сфери: теорія, практика, перспективи» (2009 р.)

Грамота ректора ЗНУ за найкращу доповідь в секції «Формування та розвиток суб’єктів ринкової економіки за умов глобалізації» IV Міжнародної науково–практичної конференції «Трансформаційні процеси в економіці держави та регіонів» (2009 р.);

Грамота декана економічного факультету за високі досягнення в науковій діяльності та з нагоди 18-річчя економічного факультету» (2009 р.);

Грамота декана економічного факультету за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у науковій діяльності, значний внесок у розвиток економічного факультету, виховання молоді та підготовку висококваліфікованих спеціалістів та на честь святкування 20 річниці створення економічного факультету» (2011 р.);

Подяка ректора ЗНУ з нагоди Дня науки, за успішне проходження атестації та плідну наукову роботу (2011 р.);

Грамота ректора ЗНУ за високі досягнення у науково-педагогічній діяльності, сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток науки, справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня науки (2012 р.);

Грамота декана економічного факультету за багаторічну сумлінну працю на педагогічній ниві, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток науки, підготовку і виховання висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня працівника освіти (2013 р.).

Лубенець Ігор Олексійович

старший викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Народився 11 грудня 1962 року в м. Запоріжжя.

В 1994 році закінчив Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «економіст - викладач економічних дисциплін».

З 1992 - 1995 рр. виконував обов'язки економіста в фінансовому відділі Шевченківського району м. Запоріжжя.

В 1996 році був запрошений на постійну роботу в Запорізький технічний університет на кафедру "Політичної економії". З вересня 2003 р. розпочав працювати в Запорізькому національному університеті на посаді викладача кафедри "Міжнародна економіка та економічна теорія.

Лубенець І. О. має біля 10 наукових праць.

Коло наукових інтересів — інституціональна економіка, історія економічної думки, економічна безпека суб'єктів господарювання.

Корінний Сергій Олександрович

Асистент кафедри міжнародної економіки та економічної теорії, народився у 1989 році.

В 2011 році здобув вищу освіту, отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, менеджер-економіст».

У листопаді 2011 року вступив до аспірантури Запорізького національного університету, за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами». В даний час працює над кандидатською дисертацією.

Має практичний досвід роботи менеджера середньої ланки на промисловому підприємстві.

Приймає участь в науково-організаційній та профорієнтаційній роботі кафедри, виконує обов’язки куратора.

Корінний С. О. має більше 25 наукових публікацій.

Коло наукових інтересів — економіка підприємства, маркетинг, зовнішньоекономічна діяльність, залізничне машинобудування.

Шевченко Юлія Олександрівна

Асистент кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Народилася 8 серпня 1987 року в м. Запоріжжі у сім’ї лікарів. Протягом 1994 – 2004 років навчалася у Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 99 із поглибленим вивченням іноземних мов, що викликало бажання використовувати іноземні мови як у повсякденному, так і професійному житті.

У 2004 році стала студенткою економічного факультету Запорізького національного університету спеціальності «Облік і аудит». Приймала активну участь у науковому та суспільному житті факультету. У 2007 році закінчила курси інтенсивного вивчення іноземних мов при Запорізькому національному університеті (напрям англійська мова).

У 2009 році закінчила університет з відзнакою та отримала звання магістра економіки.

Свою трудову діяльність розпочала у 2009 році на посаді викладача кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

У 2010 році вступила до Французького лінгвістичного центру ЗНУ на відділення «Французька мова у спеціальних цілях». У 2011 році отримала Сертифікат DELF В2.

У листопаді 2011 року вступила до аспірантури з метою поглиблення та покращення знань в галузі міжнародної економіки.

Автор 9 наукових статей, з яких одна стаття в монографії у співавторстві, 2 статті опубліковано в наукових журналах, які входять до міжнародних наукометричних баз даних. Приймає активну участь у роботі конференцій, за результатами яких опубліковано 16 тез доповідей. Здебільшого конференції присвячені тематиці розвитку сфери послуг в Україні та світі, а також глобалізаційним та інтеграційним процесам.

На даний час працює над кандидатською дисертацією.

Денисов Костянтин Вікторович

Викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії

Овчаренко Аліна Василівна

Старший лаборант кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

Народилася 10 травня 1990 року.

У 2013 році вступила до магістратури за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».

В 2014 році закінчила економічний факультет Запорізького національного університету, отримала диплом (з відзнакою) магістра за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».

З 01.09.2012 р. працює старшим лаборантом кафедри міжнародної економіки та економічної теорії.

09.10.2013 13:40
Календар подій

Це цікаво:

Радио Університет Студентський портал Пороги

© 2012 ЗНУ Запорізький національний університет, 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, тел./факс +38 (061)228-75-08
Адреса електронної пошти веб-майстра webmaster@znu.edu.ua