Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 23663 )

Студенти можуть отримати податкові знижки з оплати за навчання

Щороку в межах реалізації соціальної політики в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) студентство, яке навчається за кошти фізичних та юридичних осіб (за контрактною формою навчання), інформують про особливості отримання податкової знижки з оплати за навчання. Нині можливість отримати податкову пільгу цікавить багатьох студентів і їхніх батьків.

08.03.2024 20:16
Вступ до магістратури: про що варто знати?

Сьомого травня 2024 року розпочинається реєстрація вступників для складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно інформують вступників щодо всіх особливостей цього важливого етапу перед навчанням у магістратурі.

26.04.2024 14:48
Вступників до магістратури й аспірантури запрошують на курси підготовки до ЄВІ

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує всіх охочих на підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури й аспірантури. Якщо хочете почуватися впевнено на вступному іспиті, швидко та якісно підготуватися – не зволікайте!
10.01.2024 13:10
Учасники Академії STREAM-освіти отримали сертифікати про навчання

Упродовж лютого-квітня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) працювала інноваційна освітня платформа, спрямована на розвиток навичок учнів у різних галузях науки та технологій, вдосконалення знань з письма та мистецтва, – Відкрита Академія STREAM-освіти. У роботі Академії брали участь близько 30 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Запорізького регіону.

03.05.2024 15:24
Юридичний факультет популяризує правові знання серед юнацтва області

Усвідомлюючи важливість поширення правових знань та актуальність популяризації правничих спеціальностей, викладачі юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно відвідують заклади середньої освіти та проводять онлайн- та оффлайн-зустрічі зі школярами. Так, Інна Болокан та Дмитро Луц впродовж двох днів спілкувались  з 9, 10 та 11 класами Азовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

03.05.2024 15:01
Співпраця викладачів філфаку зі стейкхолдерами триває

У межах співпраці філологічного факультету з закладами загальної середньої освіти м. Запоріжжя та на запрошення директорки гімназії Світлани Дорошенко доцентка кафедри української літератури Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко завітала до Запорізької гімназії № 84, де зустрілась з освітянами.

03.05.2024 14:53
Факультет журналістики долучився до конкурсу «Мотивація нескорених 2.0»

У березні стартував конкурс «Мотивація нескорених 2.0». Організаторами його стали «Scholarship в Україні» за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) не оминув своєю увагою цю непересічну подію.

03.05.2024 14:00
На журфаці познайомилися з роботою оператора дронів-камікадзе та військового фотографа

1 травня на студенти факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися з оператором дронів-камікадзе, військовим фотографом Антоном Жаровим, позивний «Турист».

03.05.2024 13:49
Магістранти факультету фізвиховання дбають про підвищення кваліфікації

Магістранти 1 року навчання спеціальності 227 «Терапія та реабілітація» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в межах вивчення навчальної дисциплін «Моделі надання реабілітаційних послуг (на основі МКФ) та професійний розвиток» закріпили свої знання. Вони пройшли тематичні курси «Базові засади застосування Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ)», та «Документування процесу надання реабілітаційної допомоги на основі МКФ» на платформі Національної служби здоров’я України.

03.05.2024 12:04
Студенти-філологи досліджували формування простору толерантності

У квітні в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) реалізували четвертий модуль «Європейські мистецькі практики у формуванні культури толерантності: гендерні проєкції» курсу «Європейські стратегії формування толерантного суспільства: медіа, освіта, мистецтво». Цей курс розробляється в межах проєкту «Erasmus+» програми Жана Моне «Європейський досвід формування культури толерантності в українській перспективі: освіта, медіа, мистецтво» (EUROTOLERCULTURE).

03.05.2024 11:03
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2367