Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 23592 )

08.04.2024 15:36
Студенти можуть отримати податкові знижки з оплати за навчання

Щороку в межах реалізації соціальної політики в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) студентство, яке навчається за кошти фізичних та юридичних осіб (за контрактною формою навчання), інформують про особливості отримання податкової знижки з оплати за навчання. Нині можливість отримати податкову пільгу цікавить багатьох студентів і їхніх батьків.

08.03.2024 20:16
Вступників до магістратури й аспірантури запрошують на курси підготовки до ЄВІ

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує всіх охочих на підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури й аспірантури. Якщо хочете почуватися впевнено на вступному іспиті, швидко та якісно підготуватися – не зволікайте!
10.01.2024 13:10
На кафедрі промислового та цивільного будівництва обговорили актуальні проблеми галузі

22 квітня в межах ХVІІ університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2024» в Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні відбулось засідання секції «Промислове та цивільне будівництво». У заході взяли участь студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». До роботи секцій також долучилися доповідачі та активні учасники, студенти та викладачі кафедри промислового та цивільного будівництва – усього близько 20 осіб.

25.04.2024 14:19
Вебінар від компанії «Freshcode» мотивував студентів ІННІ ім. Ю.М. Потебні на самовдосконалення

Нещодавно понад сорок здобувачів кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні, які навчаються за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення», отримали унікальну можливість зустрітися з представниками відомої ІТ-компанії «Freshcode». Приєдналися до зустрічі й викладачі кафедри, зокрема, доценти Анатолій Безверхий і Геннадій Коломоєць.

25.04.2024 12:19
На юридичному факультеті триває активна профорієнтаційна робота

Задля впровадження ідеї про необхідність бути обізнаним щодо своїх прав та обов’язків, юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University0 продовжує активну співпрацю з закладами середньої освіти регіону, проводячи тематичні, освітні та профорієнтаційні зустрічі зі школярами. 24 квітня представники факультету завітали на виховну годину до 10-А класу (історичний профіль) Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум».

25.04.2024 12:18
Науковці ІННІ ім. Ю.М. Потебні - співорганізатори та учасники Всеукраїнської конференції «Молодь в сучасній науці: погляд у майбутнє»

Днями в Хмельницькому університеті управління та права ім. Л. Юзькова відбулася Всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти за міжнародною участю «Молодь в сучасній науці: погляд у майбутнє». Одним із її організаторів став Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні.

25.04.2024 08:43
Науковці ЗНУ взяли участь у міжнародному семінарі з захисту конституційних прав

З 22 до 26 квітня у Maqsut Narikbayev University – Вищій школі права (м. Астана, Республіка Казахстан) відбувся науково-педагогічний семінар «Захист конституційних прав за допомогою адміністративної юстиції в Німеччині, Казахстані, Україні та Узбекистані». У його роботі взяли учать представники правничих шкіл чотирьох держав, зокрема науковці Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

25.04.2024 07:39
Чим «живе» «Голос Гуляйпілля», дізналися студенти факультету журналістики

24 квітня на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч у змішаному форматі з директоркою редакції газети «Голос Гуляйпілля», вихованкою журфаку Тетяною Великою.

25.04.2024 07:31
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2360