Запорізький національний університет

Офіційний сайт Нова версія
/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Структурні підрозділи / Нікопольський факультет ЗНУ  

Нікопольський факультет ЗНУ

Контакти

Адреса: м. Нікополь, пр. Трубників, 18, корп. 3. Тел. (05662) 2-21-28 — приймальня.

Email: nikopol@znu.edu.ua

Ми в соцмережі: http://vk.com/club_znu

Очолює факультет кандидат економічних наук , доцент, декан НФ ЗНУ Берднікова Тетяна Миколаївна.

Про нас

Нікопольський факультет ЗНУ існує майже 18 років. За час своєї діяльності він став широко відомим у Нікополі та поза його межами. Педагогічна майстерність; професіоналізм професорсько-викладацького складу, активна робота зі студентами принесли йому заслужений авторитет серед керівників, спеціалістів всіх галузей діяльності в нашому регіоні.

У своїй діяльності Нікопольський факультет спирається на великий досвід на освітянській ниві Запорізького національного університету. Відомо, що на ринку праці найбільш цінуються випускники державних вищих навчальних закладів, які мають надійну репутацію в країні. До таких і належить Запорізький національний університет.

Наукова робота

Разом з головним вищим навчальним закладом викладацький колектив Нікопольського факультету впроваджує нову систему навчання, спрямовану на загальноєвропейські стандарти. Велика увага в НФ ЗНУ приділяється науковій роботі серед молоді. Щорічно на факультеті проводиться науковий захід «Тиждень науки», в якому беруть участь студенти всіх напрямів та спеціальностей.

Крім того студенти є учасниками науково-практичних конференцій, всеукраїнських студентських олімпіад, круглих столів. Педагогічному колективу є чим пишатися, адже їх вихованці неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та олімпіад. Кожний рік в наукових журналах та збірниках накових праць друкуються статті студентів та їх наукових керівників на актуальні теми сьогодення.

Практика та песпективи працевлаштування

Студенти НФ ЗНУ проходять виробничу практику на підприємствах, в установах і навчальних закладах міста, наприклад у ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ «ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», КВ АТ «Райфффазен Банк Аваль», ПАТ «ОТП Банк», ПАТ СК «Брокбізнес банк», ПАТ «Українська страхова компанія «Гарант –АВТО». Багатьох студентів запрошують на вакантні посади.

Понад дві с половиною тисячі випускників економічного напряму вийшли із стін Нікопольського факультету ЗНУ. Багато з них працюють у престижних установах і на підприємствах, є керівниками структурних підрозділів Нікопольського міськвиконкому, податкової служби, філіях банківської системи, у страхових компаніях. Серед випускників є також приватні підприємці, секретарі-референти. Деякі працевлаштувалися у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі і, навіть за кордоном — у Німеччині, Австрії, Америці, Англії.

Студентське життя

Адміністрація факультету з великою увагою ставиться до молоді, до її виховання та розвитку талантів і здібностей. Одним із пріоритетів в діяльності факультету є студентське самоврядування. Юнаки та дівчата об’єднані у студентській раді, яка є ядром молоді. Вони вигадують і втілюють у життя цікаві ідеї, беруть участь у конкурсах, змаганнях, мандрують у складі туристичного гуртка по всій Україні: Криму, Карпатах. Активність та цілеспрямованість студентів плюс підтримка адміністрації факультету — ось у чому секрет цікавого студентського життя. Так студенти НФ ЗНУ брали активну участь у міських конкурсах «Студент року» та «Студентська весна»., різноманітних конкурсах, виставках, акціях. Команда студентів НФ ЗНУ є багатократним переможцем міського конкурсу «Що? Де? Коли?» Спортивно - оздоровчий сектор провів 15 заходів серед яких «Універсіада» , спортивно - розважальні конкурси „Ати - бати, йшли студенти!" та „Нумо, дівчата!" . В Нікопольському факультеті навчаються чемпіон Європи з карате (Гончаренко О.) та чемпіон світу зі скелелазіння (Гонтарик Я.) Наші студенти вже не першій рік приймають участь у благодійних акціях таких як «Святий Миколай - дітям». Студентське самоврядування активно співпрацює з молодіжними організаціями Нікополя такими як «Ініціатива», «Молодь – АРТ», «Спортивний Нікополь».

Напередодні Міжнародного Дня студента найкращі представники нашої молоді нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками.

Напрями підготовки

Нікопольський факультет ЗНУ готує фахівців освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» та «Спеціаліст».

На базі повної середньої освіти

Після отримання диплому «Бакалавр»

Напрями підготовки

Спеціальність

І.    ФІНАНСИ І КРЕДИТ

ФІНАНСИ І КРЕДИТ

(за спеціалізованими програмами)

Кваліфікація – бакалавр з фінансів і

кредиту.

Термін навчання: денна форма 4 роки;

заочна форма 5 років.

Кваліфікація – спеціаліст з фінансів

і кредиту.

Термін навчання:  1 рік.

 

         ІІ. ОБЛІК І АУДИТ

ОБЛІК І АУДИТ

Кваліфікація – бакалавр з обліку і                       

аудиту.                                                             

Термін навчання: денна форма 4 роки

заочна форма 5 років

Кваліфікація – спеціаліст з обліку і

аудиту

Термін навчання:  1 рік

 

        ІІІ.    МЕНЕДЖМЕНТ 

МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ                                                                       І  АДМІНІСТРУВАННЯ (за видами економічної діяльності)

Професійне спрямування:

Менеджмент організацій,                                                                

Менеджмент зовнішньоекономічної

діяльності.

Кваліфікація – бакалавр менеджменту,       

менеджер - адміністратор.                                 

 Термін навчання: денна форма 4 роки;           

заочна форма 5 років.                                        

Кваліфікація – спеціаліст

менеджменту організацій  і                       

 адміністрування, менеджер                        

 (управитель) організації          

Термін навчання:  1 рік

Сертифікати (конкурсні предмети) та "ваговий коефіцієнт" з кожного конкурсного предмету для вступу до Нікопольського факультету ЗНУ на 2015 рік

Напрям підготовки ОКР бакалавр

Перелік конкурсних предметів

Ваговий

коефіцієнт

6.030601 Менеджмент

1. Українська мова та література

2. Історія України

3. Іноземна мова

0,3

0,4

0,2

6.030508 Фінанси і кредит

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Географія

0,3

0,35

0,25

6.030509 Облік і аудит

1. Українська мова та література

2. Математика

3. Географія

0,3

0,35

0,25

Галерея

 

27.06.2014 14:03
Календар подій

Це цікаво:

Радио Університет Студентський портал Пороги

© 2012 ЗНУ Запорізький національний університет, 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, тел./факс +38 (061)228-75-08
Адреса електронної пошти веб-майстра webmaster@znu.edu.ua