Запорізький національний університет

Офіційний сайт Нова версія
/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Структурні підрозділи / Криворізький факультет ЗНУ  

Криворізький факультет ЗНУ

Контакти

50014, вул. Тихвінська, 15

м. Кривий Ріг

Дніпропетровська обл.

Телефони: (0564) 50-27-32, (0564) 50-27-33

Декан факультету: кандидат педагогічних наук, доцент Потопа Катерина Леонідівна

Історія факультету

Криворізький факультет ЗНУ, як відокремлений структурний підрозділ ДВНЗ «Запорізький національний університет» Міністерства освіти і науки України, розпочав свою діяльність із 2006 р. (наказ МОН України №852 від 25.12.2006) , але свою історію починає ще з 2000 р., коли за наказом Міністерства освіти і науки України (№351 від 26.07.2000) та наказом Запорізького державного університету (№226 від 31.07.2000) було створено навчально-консультаційний центр Запорізького державного університету у м. Кривий Ріг з метою надання мешканцям міста та регіону більш широких можливостей здобути вищу освіту.

Засновником і першим деканом Криворізького факультету була Потопа Галина Дмитрівна. На першому етапі розвитку було сформовано структуру факультету, чітко окреслено наукову, навчальну, методичну та виховну концепції діяльності навчального закладу.

Діяльність факультету

До складу Криворізького факультету входять три кафедри:

  • Обліку та менеджменту
  • Економічної кібернетики
  • Соціології, психології та гуманітарних дисциплін

Основні напрями діяльності Криворізького факультету ЗНУ визначаються Концепцією діяльності та спрямовані на динамічний розвиток наукових досліджень, забезпечення міжнародно-визнаних стандартів якості навчального процесу, високої конкурентоспроможності факультету на регіональному, національному і світовому освітянських ринках, створення умов та стимулів розвитку кадрового потенціалу, виконання факультетом його функцій як центру інтелектуального життя та культурної діяльності.

Якість вищої освіти на факультеті забезпечується і регулюється стандартами вищої освіти. Підготовка фахівців здійснюється відповідно до ліцензії АЕ № 270540 від 05.06.2013 року з таких галузей знань: менеджмент і адміністрування, економіка і підприємництво, соціально-політичні науки та за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями:

Освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»

 

Освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст»

 

Напрями підготовки

 

Спеціальність

6.030101 Соціологія

7.03010101 Соціологія (за видами діяльності)

 

6.030102 Психологія

 

7.03010201 Психологія

6.030502 Економічна кібернетика

 

7.03050201 Економічна кібернетика

6.030509 Облік і аудит

 

7.03050901 Облік і аудит

6.030601 Менеджмент

7.03060101 Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)

 

7.03060104 Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Навчально-виховна, наукова та інноваційна робота є головними напрямами діяльності Криворізького факультету ЗНУ.

У Криворізькому факультеті ЗНУ цілеспрямовано впроваджуються в навчальний процес засади Болонської декларації шляхом розробки навчальних планів, програм навчальних дисциплін, засобів діагностики якості навчання з урахуванням вимог ECTS.

Наукова робота Криворізького факультету ЗНУ представлена постійною участю науково-педагогічних працівників у міжнародних та Всеукраїнських конференціях, наукових семінарах, круглих столах та інших науково-дослідних заходах.

Згуртування єдиного колективу студентів і викладачів у Криворізькому факультеті ЗНУ забезпечило розвиток і результативну дієвість студентського самоврядування.

Практична підготовка студентів та перспективи працевлаштування

Студенти Криворізького факультету ЗНУ проходять виробничу та педагогічну практику на підприємствах, в установах і навчальних закладах: Державна акціонерна компанія «Укррудпром», ВАТ «Кривбасзалізрудком», ВАТ «Суха Балка», ВАТ ПВП «Кривбасвибухпром», ВАТ «Південний ГЗК», ВАТ «Північний ГЗК», ВАТ «Центральний ГЗК», ВАТ «Інгулецький ГЗК», ВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», Трест «Кривбасшахтопроходка», ВАТ «Криворізький завод гірничого машинобудування», ВАТ «Криворізький центральний ремонтний завод», ВАТ «ЛЕМКАР», ВАТ «Електрозавод», ВАТ «Констар», Криворізький державний педагогічний університет, КЗОШ № 42, 61, 33, 110, Міжрегіональний центр перепідготовки виробничих кадрів, банківські установи міста.

Також підписані договори про співпрацю з Центром психології та гармонійного розвитку особистості «Мій світ», Міжрегіональним центром перепідготовки військовослужбовців та членів їхніх родин, Жовтневим районним відділом освіти, Криворізьким міським клубом «Барс», Криворізькою філією Альфа-банка, Українським науково-дослідним інститутом промислової медицини, ВАТ «Дизельний завод», аудиторськими фірмами «Форум», «Баланс-аудит».

За час свого існування Криворізький факультет ЗНУ здійснив випуск висококваліфікованих фахівців. Випускники факультету ефективно й творчо працюють на підприємствах і фірмах різних форм власності міста, області та регіону; успішно забезпечують кадрову потребу провідних місцевих державних, приватних і акціонерних підприємств; працюють у ВНЗ, банках і органах державного управління; у малому та середньому підприємництві; у сфері обслуговування, забезпечення міжнародної діяльності; планують і проектують інфраструктуру підприємств міста.

Діяльність Криворізького факультету ЗНУ – це постійний пошук, що забезпечує життєздатність та розвиток навчальної структури для досягнення поставленої мети.

Карта

01.11.2013 13:43
Календар подій

Це цікаво:

Радио Університет Студентський портал Пороги

© 2012 ЗНУ Запорізький національний університет, 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, тел./факс +38 (061)228-75-08
Адреса електронної пошти веб-майстра webmaster@znu.edu.ua