Запорізький національний університет

Офіційний сайт Нова версія
/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Факультети / Факультет соцiологiї та управлiння  

Факультет соцiологiї та управлiння

Створений 01.09.2001 року факультет соціології та управління є одним із наймолодших у структурі Запорізького національного університету, провідним регіональним центром фундаментальної класичної підготовки соціологів, політологів, соціальних працівників, філософів та державних службовців. Основу їх заклали викладачі кафедри соціології, політології та теорії управління, яку було створено на історичному факультеті ще 1995 року.

Засновником і першим деканом факультету соціології та управління був д.філос.н., професор В.П. Бех. До середини 2003 року факультет складався лише з трьох підрозділів – деканату, кафедри соціології, кафедри політології та теорії управління. З 2003-2004 н.р. почала діяти кафедра теорії та практики управління. В липні 2003 року професор В.П. Бех був запрошений до Київського національного педагогічного університету ім.. М.Драгоманова.

У 2004 році деканом факультету соціології та управління було обрано, нині, д.філос.н., професора М.А. Лепського.

Навчальна робота на факультеті соціології та управління планується і здійснюється відповідно до вимог підготовки фахівців ІІІ-ІV рівня акредитації, освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр». У 2009 році всі чотири спеціальності: «Соціологія», «Політологія», «Соціальна робота» та «Державна служба» акредитовано за ІV рівнем – магістр.

Нині до структури факультету входить три кафедри.

Кафедра соціології була створена 2001 року. Завідувач – доктор філософських наук, доцент Скворець Володимир Олексійович. Колектив кафедри готує фахівців за напрямом «Соціологія» зі спеціалізацій: «соціологія управління», «соціологія політики» та «соціологія реклами та масових комунікацій».

Кафедра політології є однією із наймолодших з випускових кафедр на факультеті. Очолює її д.політ.н., професор Цокур Євген Георгійович. Кафедра готує фахівців за напрямом «Політологія» зі спеціалізація ми «політичний менеджмент та реклама» та «політичне та державне управління».

Кафедра соціальної філософії та управління створена у вересні 2001 року. Очолює кафедру д.філос.н., доцент Бутченко Тарас Іванович. Кафедра соціальної філософії та управління є провідним центром із підготовки кваліфікованих кадрів у галузі соціального й державного управління за напрямом «Соціальна робота» (спеціалізації «управління соціальними процесами» та «управління персоналом»), за спеціальністю «Державна служба» (спеціалізація «територіальне управління та місцеве самоврядування»). У 2014 році було відкрито нову спеціальність «Філософія» зі спеціалізаціями «релігієзнавство», «філософія управління» та «філософія інформаційної діяльності».

Високий рівень підготовки студентів факультету постійно відзначається на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Студенти факультету постійними стипендіатами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, мера м. Запоріжжя, премій для обдарованої молоді Запорізької обласної державної адміністрації.

З 2001 року на факультеті діє політологічний клуб у якому брали участь відомі політики та громадські діячі як України, так і зарубіжжя: І. Анісімова, С. Тігібко, А.Гриценко, Б. Тарасюк, В. Литвин, С. Вокарчук, Ю. Тимошенко, Я. Сухий, С. Соболєв, І. Богословська, М. Томенко та ін..

Студентами факультету створено герб, прапор, гімн, сайт факультету соціології та управління. Із 2010 року започатковано видавництво факультетської газети. Плідно працює Discussion Club, Ліга молодих політологів, Волонтерський сектор, а віднедавна – Науковий ресурсний центр зі сталого розвитку.

Декан факультету: Лепський Максим Анатолійович – доктор філософських наук, професор, професор кафедри соціології.

Заступники декана

з навчальної роботи: Бірюкова Тетяна Федорівна – кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри соціології.

з виховної роботи: Бойко Ганна Валентинівна – кандидат психологічних наук, доцент., доцент кафедри соціальної філософії та управління.

з наукової роботи: Краснокутський Олександр Володимирович – кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри соціальної філософії та управління.

з профорієнтаційної роботи: Бондаренко Олег Валерійович – викладач кафедри соціології.

з міжнародної роботи: Кудінов Ігор Олексійович – кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри соціології.

ДЕКАНАТ

Секретар-друкарка деканату (денне відділення) – Голоднова Вероніка Павлівна

Фахівець І категорії деканату (заочне відділення) – Маркова Олена Вікторівнаю

 

Наша адреса: вул. Жуковського 55А, 309 ауд., 6 навч.корпус (3 поверх)

Карта: http://maps.yandex.ua/?um=4wL1BcUCZ5mHTWBhunOy60zGm1sfUPkb&l=map 

Телефон

Денне відділення – (061) 228-75-80

Заочне відділення – (061) 289-41-02

E-mail: info@fsu.org.ua

Офіційний сайт: http://www.fsu.org.ua

Вконтакте: http://vk.com/fsu_znu,

Facebook: http://facebook.com/groups/fsu.znu 

14.10.2013 17:33
Календар подій

Це цікаво:

Радио Університет Студентський портал Пороги

© 2012 ЗНУ Запорізький національний університет, 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, тел./факс +38 (061)228-75-08
Адреса електронної пошти веб-майстра webmaster@znu.edu.ua