Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 1443 )

Випускниця факультету СПП провела гостьову лекцію для студентів

15 квітня студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) спеціальності «Дошкільна освіта» ознайомились із досвідом роботи своєї однокурсниці в дошкільному закладі. Захід відбувся в межах дисципліни «Виховання та навчання дітей у різновіковій групі».

25.04.2024 07:28
На факультеті СПП використовують Work-студію

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (Zaporizhzhia National University) започаткували нову форму взаємодії зі студентами – Work-студію. Її межах учасники мають змогу долучитися до опанування успішних практик із теоретичних основ, що вивчають на лекціях.

24.04.2024 15:10
Викладачка факультету СПП – тренерка від проєкту ЮНІСЕФ

З 16 до 18 квітня тривало онлайн-навчання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти прифронтових регіонів України. До нього долучились 533 учасники. Це – педагоги закладів дошкільної освіти із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Сумської областей. У тренерській взаємодії з педагогами взяла активну участь кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмила Шульга.

24.04.2024 14:15
Викладачі ЗНУ підвищили психологічну та педагогічну кваліфікацію

У межах проєкту «Посилення можливостей українських академічних працівників в інноваційній педагогічно-психологічній освіті та дослідженнях», який реалізується у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), науково-педагогічні працівники університету пройшли навчання від міжнародних партнерів.

24.04.2024 08:35
Студенти факультету СПП оцінюють виступи учасників фестивалю ораторського мистецтва

У квітні розпочав свою роботу другий обласний етап XVI Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоби я тебе побачив», до якого цього року долучилися студенти спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

23.04.2024 15:01
Викладачка факультету СПП приєдналась до Міжнародного фестивалю «МАКСИМУМ-24»

Днями доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Алла Курінна взяла участь у Міжнародному фестивалі метафор, метафоричних карт і психологічних практик «МАКСИМУМ-24», який відбувся в  Києві.

23.04.2024 14:32
121 публікація в науковому збірнику – високий показник факультету СПП

18 квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася науково-практична конференція студентів, аспірантів, докторантів «Молода наука-2024».

18.04.2024 12:03
Студенти факультету СПП – учасники Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

17 квітня студенти факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом кандидатки наук, доцентки кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Олени Лещенко та викладачки кафедри психології Анни Неманежиної взяли участь у заході «Стійкість молоді – сила нації». Він відбувся в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

18.04.2024 09:10
Факультет СПП плідно співпрацює із закладами вищої освіти

8 квітня 2024 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулася відкрита гостьова лекція кандидатки наук, доцентки кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та гарантки ОП «Спеціальна освіта» (Логопедія) другого (магістерського) рівня Ірини Кучерак на тему «Розвиток просодики мовлення дошкільників засобами логоритміки».

15.04.2024 11:58
Факультет СПП готується до участі у Фестивалі гри та натхнення «Play Fest-2024»

Днями студенти 3 курсу освітньої програми «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ взяли участь в ініціативі «Fest Mate (Друзі у Фестивалі)» в межах підготовки до Фестивалю гри та натхнення «Play Fest-2024».

15.04.2024 09:58
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 145