/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Факультети / Факультет журналістики / Напрями підготовки та спеціальності

Напрями підготовки та спеціальності

Факультет журналістики готує студентів для професійної роботи в сфері медіа, педагогічній і науковій діяльності в галузі масових комунікацій. Сьогодні підготовка бакалаврів здійснюється за трьома напрямами підготовки: «Журналістика» (з 1997 р.), «Видавнича справа та редагування» (з 2005 р.), «Реклама і зв’язки з громадськістю» (з 2007 р.).

Ліцензії за ІV освітньо-кваліфікаційним рівнем надають можливість отримати повну вищу освіту (спеціаліста й магістра) за спеціальностями «Журналістика», «Реклама», «Зв’язки з громадськістю».

Бакалаври видавничої справи продовжують навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст».

У магістратурі «Медіа-комунікації» можливе навчання випускників бакалаврату будь-якого напряму.

19.12.2013 11:49