/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Про університет / Участь ЗНУ у виставках / Виставка «Освіта та кар’єра — 2011»

Виставка «Освіта та кар’єра — 2011»

Протягом 17-19 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходила ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2011».
Запорізький національний університет став переможцем та отримав золоту медаль і диплом у номінації «Розвиток студентської науково-дослідної роботи».
Також Запорізькому національному присвоїли почесне звання «Лідер національної освіти» «За багаторічну науково-педагогічну діяльність у розбудові національної освіти» за підписом Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника і Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя.
15.11.2013 16:09