/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Про університет / Участь ЗНУ у виставках / Виставка-презентація «Освіта України»

Виставка-презентація «Освіта України»

З 6 по 9 жовтня 2004 року в Національному комплексі «Експоцентр України» міста Києва проходила виставка-презентація «Освіта України». Серед багатьох учасників виставки – дошкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів та наукових установ, різних підприємств та організацій, фірм, видавництв - достойно був представлений і Запорізький державний університет. Виставковий стенд університету демонстрував науково-методичну літературу, досягнення нашого ВНЗ на ниві навчальної та наукової діяльності, дистанційної освіти, Web-технологій, участь ЗДУ в міжнародних проектах, тощо.

За вагомий внесок у розвиток освіти України Запорізький державний університет нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки України. За особистий вагомий внесок у модернізацію Національної системи освіти почесним дипломом був нагороджений ректор ЗДУ – професор Савін Валерій Васильович.

15.11.2013 16:08