/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Про університет / Участь ЗНУ у виставках / Абітурієнт 2003

Абітурієнт 2003

З 10 по 13 квітня 2003 року у виставковому залі Запорізької торгово-промислової палати в рамках “Днів освіти Запоріжжя” спільно із Управлінням освіти і науки Запорізької облдержадміністрації проводилась ІV міжрегіональна спеціалізована виставка учбових закладів та освітніх програм “Абітурієнт 2003”.

Проведення виставок подібної тематики вже стало досить популярним заходом в Україні. В Запоріжжі виставка “Абітурієнт” стала традиційною та здобула велику популярність серед майбутніх студентів.

У виставці взяли участь майже всі запорізькі ВНЗ (ЗДУ, ЗНТУ, ЗДІА, ГУ “ЗІДМУ”, ЗІЕІТ, ЗЮІ МВС України), вищі навчальні заклади І і ІІ рівня акредитації (Запорізьке педагогічне училище, електротехнічний коледж, коледж радіоелектроніки та ін.), провідні заклади спеціальної середньої (ПТУ №№ 30, 34) та заклади середньої (гімназії №№ 20, 28) освіти нашого міста, а також учасники з Києва, Харкова, Бердянська, Мелітополю.

Запорізький державний університет достойно був представлений усіма факультетами, приймальною комісією та відділом маркетингу. Майбутнім абітурієнтам надавалась вся необхідна інформація зі спеціальностей, умов прийому та пільг, що надаються при вступі до університету.

Лабораторією соціально-психологічних досліджень та стратегічного прогнозування ЗДУ було проведено анкетування (понад 600 респондентів) школярів та їх батьків. Метою опитування стало виявлення тенденцій розвитку вимог до вищої освіти, якою її бачать учні та їх батьки, виявлення потенційних абітурієнтів ЗДУ. Завершенням соціологічного дослідження став розіграш 30 призів серед учасників опитування.

Протягом роботи виставки проводилась комп’ютерна психологічна діагностика школярів, з метою виявлення схильності до певних спеціальностей, після чого видавався результат тестування з переліком відповідних спеціальностей, що є в ЗДУ.

Математичним факультетом серед школярів був проведений конкурс на кращу програмну розробку. Учасники були нагороджені цінними призами та дипломами.

За активну маркетингову політику Запорізький державний університет був нагороджений дипломом.

15.11.2013 16:10